دیجیتال مارکتینگ


خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ اپال وب پیام کوتاه اپال وب طراحی وبسایت اپال وب طراحی فروشگاه اینترنتی اپال وب

هرچه شبکه های اجتماعی موبایلی نظیر تلگرام گسترش پیدا کنند باز هم نمی توانند مانند پیام کوتاه معتبر و ایمن باشند.شما هم حتما تبلیغا ت موبایلی دریافت می کنید ویا در مسابقات تلویزیونی ارسال پیامک شرکت می کنید یا نظر سنجی های گوناگونرا دیده اید. وقتی از خدمات بانکی استفاده میکنید قطعا پیامک های را از بانک مورد نظرتان دریافت میکنید. اینها نمونه های از ارسال و دریافت پیامک توسط سامانه های پیام کوتاه تبلیغاتی هستند که توسط خط های مخصوصی با پیش شماره های 1000/2000/3000/5000 و خطوط ثابت صورت می گیرد .

شماره ها در وبسایتی با قابلیت های فراوان تعریف میشود و شما رو قادر میکنه هر تعداد پیام کوتاه را به مخاطبان خودتان و یا هر کوچه و شهر و خیابانی در هر کجای کشور ارسال کنید و آمار ارسال را به صورت های مختلف دریافت نمائید . امکان بر گزاری مسابقات پیامکی , برگزاری نظر سنچی و اتصال به وبسایت و فروشگاه آنلاین یا هر سرویس فعال وب دیگری با داشتن این پنل و خط اختصاصی برای شما فراهم می شود .

شما با داشتن این پنل قادر خواهید بود در مناسبت ها واعیاد به مشتریانتان پیامک ارسال کنید و ده ها ایده و طرح دیگر برای افزایش فروشتان را به کار گیرید.هزینه ارسال پیامک با پنل همانند ارسال پیام کوتاه با موبایلتان و اپراتور ایرانسل و همراه اول میباشد.


مشاهده نمونه آنلاین

یا یک هزینه مناسب همین الان صاحب یک پنل دائمی و خط اختصاصی ارسال پیام کوتاه شوید.کافیست گوشی را بردارید و با کارشناسان ما تماس بگیرید .کارشناسان فروش ما آماده پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان هستند. مطمئن باشید از داشتن این پنل با این قیمت مناسب لذت خواهید برد.


این مقاله را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn