دیجیتال مارکتینگ


خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ اپال وب پیام کوتاه اپال وب طراحی وبسایت اپال وب طراحی فروشگاه اینترنتی اپال وب
دیجیتال مارکتینگ  مجموعه فعالیت های بازاریابی و تبلیغات جهت توسعه نام برند و بالا بردن فروش توسط ابزارها و رسانه های نوین میباشد. در این سیستم بمنظور بهره وری بیشتر از خدمات دیجیتال مارکتینگ، تمامی برنامه ها و پلن های تدوین شده باید با توجه به هویت سازمانی و توجه به گرایش های جامعه صورت گیرد. در دیجیتال مارکتینگ نیز مشابه روش های سنتی بازاریابی نیازمند تحلیل و مطالعاتی بروی بازار هدف، رقبا و شناخت بازار میباشد که با توجه به امکاناتی که اینترنت و سیستم های گزارش گیری آنلاین در اختیار بازاریاب های فعال در این حوزه قرار میدهد، میتوان اطلاعات و تجزیه و تحلیل های دقیق تری را جهت تدوین پلن دیجیتال مارکتینگ بدست آورد.
 چرا مشاوران اپال وب؟خدمات مشاوره تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ اپال وب گستر
  • یکپارچه سازی برنامه های اجرایی
  • کاهش هزینه های بازاریابی و تبلیغات
  • گسترش نام برند در فضای آنلاین
  • اجرا برنامه های تدوین شده توسط  اپال وب
  • منطبق بودن برنامه ها با هویت سازمانی شرکت و گسترش نام برند در گروه هدف
  • ارائه گزارش از پیشرفت برنامه ها
 خدمات دیجیتال مارکتینگ  اپال وب شامل تدوین برنامه دیجیتال مارکتینگ، طراحی وب سایت، بازاریابی محتوا، بازاریابی در رسانه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو و مشاوره تبلیغات میباشد.
 شرح خدمات تبلیغات آنلاین  اپال وب
تدوین برنامه دیجیتال مارکتینگ
گام نخست در اجرا استراتژی های دیجیتال مارکتینگ، تدوین برنامه ای منظم و منسجم جهت حضور مداوم در فضای آنلاین میباشد. ما پس از مطالعه بروی کالا و خدمات شرکت ها، ارزیابی رقبا، آنالیز شرایط محیطی و گرایش های موجود اقدام به تدوین برنامه دیجیتال مارکتینگ با توجه به پتانسیل رقابتی و برندینگ شرکت ها میکنیم. این برنامه و استراتژی های آن با توجه به نیاز شرکت ها و گروه هدف آنها تنظیم میگردد و در فواصل زمانی مشخص توسط  اپال وب اجرا میشود.
 مشاوره تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ
ابزارها و استراتژی های بازاریابی و تبلیغات آنلاین روز به روز در حال رشد و توسعه میباشند و آشنایی با متدها و استانداردهای هر کدام میتواند موجب افزایش فروش و برندینگ شرکت ها شده و صرفه جویی اقتصادی را به همراه داشته باشد.
فعالیت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ باید در راستای اهداف و با توجه به هویت سازمانی انجام گیرد و در صورت ناسازگاری و منطبق نبودن برنامه های اجرایی، میتواند نتیجه عکس را به همراه داشته باشد.
 طراحی وب سایت
در فضای آنلاین، وب سایت بعنوان عنصر اصلی در اجرا برنامه ها و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ به حساب می آید. با توجه به ارزیابی ها و مطالعات صورت گرفته در بخش تدوین برنامه دیجیتال مارکتینگ، نقشه وب سایت با توجه پوشش دهی به کلیه اهداف و استراتژی های اجرایی طراحی میگردد، همچنین توجه ما به برندینگ و هویت سازمانی شرکت ها، موجب یکپارچه سازی استراتژی های اجرایی و ارتقا تصویر برند در فضای آنلاین میگردد.
 بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا یکی از اساسی ترین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ در جذب و حفظ مشتریان فعلی و بالقوه میباشد. در این استراتژی سعی میکنیم تا با تهیه محتوا مورد نیاز گروه هدف، گرایش ها و اخبار پیرامون شرکت و انتشار آنها در زمان مناسب، ترافیک بیشتری را بروی وب سایت و رسانه های اجتماعی ایجاد کنیم که در نهایت موجب افزایش آگاهی از برند، کالا و خدمات و اعتماد سازی در گروه هدف میگردد.
 بازاریابی در رسانه های اجتماعی
بازاریابی در رسانه های اجتماعی یکی دیگر از استراتژی های دیجیتال مارکتینگ میباشد که به توجه به محبوبیت آنها در سال های اخیر، تبدیل به یکی از استراتژی های مهم دیجیتال مارکتینگ جهت پیشبرد اهداف بازاریابی آنلاین گردیده است. ما از این استراتژی در جهت برندینگ شرکت ها در فضای آنلاین و تعامل بهتر آنها با گروه هدف استفاده میکنیم.
 بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو
سئو یا بهینه سازي سايت در موتورهای جستجو بعنوان محبوبترین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ مورد توجه بسیاری از صاحبان کسب و کار و بازاریاب های فعال در حوزه آنلاین میباشد و اکثرا سعی میکنند تا با استفاده از متدها و راهکارهایی موجب افزایش رتبه وب سایت بصورت ارگانیک در موتورهای جستجو گردند.
 ایمیل مارکتینگ
ایمیل مارکتینگ روش ارتباط مستقیم با گروه هدف و مشتریان میباشد که با استفاده از آن پیام های تبلیغاتی، فروش، پروموشن ها و اخبار شرکت را به مخاطبین ارسال میکنیم. ایمیل مارکتینگ با توجه به بازگشت سرمایه بالا و امکان تعامل بهتر با مخاطبین، به یکی از استراتژی های مهم دیجیتال مارکتینگ مبدل گردیده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست با ما  تماس بگیرید

این مقاله را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn