دیجیتال مارکتینگ

دلیل محدودیت پست های اینستا گرام چیست؟
محدود سازی پست های اینستاگرام
گلایه کاربران اینستاگرام از این سامانه، که عکس هایشان فقط به هفت درصد از دنبال کنندگان نمایش میدهد.
پاسخ اینستاگرام به این مسئله ...
به نقل از engadget، اینستاگرام در هفته ای که گذشت بیانه ای صادر کرد و گفت: ( اینستاگرام به تازگی هیچگونه تغییری در الگوریتم خود نداده و پست های کاربران را هیچوقت پنهان نمی کند.
اگر کاربران به قسمت پایین صفحات بروند، عکس تمام فالوورهایشان را می توانند ببینند. ولی ممکن است، اگر برای مدتی با برخی از دوستانشان تعامل نداشته باشند و افراد زیادی هم فالوور داشته باشند، پست آن ها به چشمشان نیامده است ).
در ادامه اینستاگرام می گوید که سطح ارتباط و تعامل افراد، مشخص کننده ترتیب پست هایی است که می بینند. اما کاربران دقیقاً در این خصوص مخالف با اینستاگرام هستند.
کاربران این شبکه اجتماعی می خواهند مانند قبل، اینستاگرام پست های کاربران را بر اساس زمان انتشار نشان بدهد. ولی اینستاگرام می خواهد مانند شرکت مادر خود، فیس بوک عمل کند و راه آن را در پیش گرفته و می گوید قطعاً تعدادی از کاربران مایل هستند پست های افرادی را ببینند که بیشتر مورد توجه اشان است.
بنابراین، اینستاگرام درست می گوید، تمامی پست ها نشان داده می شود. ولی در پایین ترین قسمت صفحه، که اغلب کاربران هرگز آن را نمی بینند. در این خصوص اینستاگرام شما را مقصر می داند نه الگوریتمی که به تازگی پیاده کرده است. زیرا اخیراً با دنبال کنندگانتان تعامل نداشته اید و باید اولویت پایین تری داشته باشید.
بهتر است این سوال را از خودتان بپرسید : وقتی دنبال کنندگانتان پستی از شما نمی بینند. چطور شما در فهرست پست های آن ها قرار بگیرید و در تعامل باشید ؟
نتیجه گیری: باید کاربران به وجود شما احساس نیاز کنند تا به صفحه شما بیایند و پست های شما را ببینند، بدین صورت شما برای مدتی در فهرست اولویت پست های آن ها قرار می گیرید.
امیدواریم تا روز های آتی اینستاگرام به پرسش هایی که برای کاربرانش پیش آمده جواب منطقی بدهد.
 
منبع: engadget
نویسنده: امیر احسان درویشی
 

این مقاله را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn