دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوای استاندارد برای وبسایت یکی از مهمترین روش های   مطرح شدن وبسایت شما در دنیای وب و موتور های جستجو میباشد . این استانداردها مدام در حال تغییر توسط موتورهای جستجوست و وبسایت هایی که این استاندارها را در مطالب خود لحاظ نمایند قطعا مورد توجه بیشتر موتور های جستجوی مطرح از جملهgoogle  قرار خواهند گرفت.
در این مقاله قصد داریم برخی از این استانداردها را به اختصار معرفی کنیم :
1-زمان ماندگاری کاربران در سایت
باید محتوای شما  طوری معماری شود که زمان توقف بازدیدکنندگان در صفحه فرود شما بین 30 ثانیه تا 1 دقیقه باشد. اگر زمان توقف بازدیدکنندگان در صفحه فرود کمتر از این زمان باشد موتور جستجو برای وبسایت شما امتیاز منفی منظور خواهد کرد.
2-تولید محتوای اختصاصی
سعی نمایید مطلب اختصاصی تولید نموده و اکیدا از کپی محتوای سایر سایت ها پر هیز نمائید.مطالب کپی براحتی مورد شناسائی موتور جستجو قرار خواهد گرفت و وبسایت شما در لیست کپی کنندگان مطالب موتور های جستجو قرار می گیرد.
3-خلاصه مطلب در پاراگراف اول
پاراگراف اول مطلب شما باید خلاصه ای از محتوای متن شما و کلید واژه های اصلی مطلب باشد .این امر کار موتور های جستجو را برای کلاسه بندی کردن مطلب شما تسهیل می نماید.
4-غلط املائی نداشته باشید
بر عکس تصور رایج موتور های جستجو قادر به تشخیص غلط های املای در متن شما می باشند . سعی کنید این غلط ها را به حد اقل برسانید.
5-استفاده از لینک های داخلی
از لینک های داخلی برای ارتباط دادن به مطالب هم موضوع در وبسایتتان استفاده کنید این موضوع باعث افزایش زمان ماندگاری بازدیدکنندگان در وبسایت و بالا رفتن رَنک شما در موتور جستجو می گردد.
6-نظم در زمان بار گذاری مطالب
سعی نمائید ساعات معینی در روز ، هفته و یا ماه را برای بار گذاری مطالب استفاده کنید .این امر برای موتور جستجو و دنبال کنندگان مطالبتان بسیار حائز اهمیت می باشد و باعث افزایش دیده شدن بیشتر مطلب میگردد.
7- تعداد کارکترهای استاندارد
 طبق آخرین استانداردهای گوگل تعداد کارکتر های مناسب برای یک مطلب بین 1200 تا 2000 کارکتر می باشد .برای فهمیدن تعداد کارکتر های مطلب می توانید به گوشه پائین و سمت چپ نرم افزار ورد مراجعه نمائید .تعداد کمتر یا بیشتر از حد باعث کسب امتیاز منفی برای مطلب شما در موتور جستجو می گردد.
این مطلب ادامه دارد...
نویسنده : فرشید عباسی

این مقاله را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn