دیجیتال مارکتینگ

دلیل محدودیت پست های اینستا گرام چیست؟
محدود سازی پست های اینستاگرام
گلایه کاربران اینستاگرام از این سامانه، که عکس هایشان فقط به هفت درصد از دنبال کنندگان نمایش میدهد.
پاسخ اینستاگرام به این مسئله ...
راه های کسب در آمد از وب سایت
راه های کسب درآمد از وبسایت
وب سایت ویترین برند و فعالیت هایی است که شما انجام می دهید.طراحی ضعیف و استفاده از فناوری های قدیمی، به تصویرسازی و برند شما لطمه ی بسیار سنگینی وارد می کند. زیرا وب سایت اولین برخود مخاطب با هویت برند و سلیقه شما است.

محبوب ترین مرورگر سال 2018 دنیا چیست ؟
محبوب ترین مرورگر سال 2018 دنیا چیست ؟
به نظر شما این مرورگر کدام است ؟
این مرورگر در حال تبدیل شدن به پادشاه بلامنازع دنیای مرورگرها در جهان است.
برخی اطلاعات و برسی ها نشان میدهد که مرورگر پرطرفدار شرکت گوگل، کاربران دیگر مرورگرها را می رباید.

استراتژی های تاثیرگذار بک لینک بر سئو
 6 استراتژی تاثیرگذار بک لینک بر سئو
در این مقاله می خواهیم 6 عامل اصلی و تاثیر گذار بک لینک بر روی سئو که علاوه بر تاثیر مستقیم بر رتبه سایت گوگل، بر بازاریابی محتوا و فروش شما نیزبسیار موثر هستند. با توجه به سیاست های گوگل که مادام در حال تغییر است.
در حال حاضر اولویت رتبه بندی سایت ها برای آن دسته ای است که، مخاطب ماندگار بیشتری دارند. بنابراین استراتژی های سئو نیز باید به سمت وب سایت هایی روند که بیشترین کاربر واقعی را به سایت جذب می کنند.

بک لینک در سئو چه نقشی دارد
بک لینک در سئو چه نقشی دارد ؟
به زبان ساده باید گفت، بک لینک در سئو نقشی بسیار مهمی در پیشی گرفتن از رقباء دارد. در واقع تعداد زیاد بک لینک در سئو مهم نیست، نکته قابل تعمل این است که بک لینک های تعداد کم ولی با کیفیت بالا ایجاد کنید.
بارها دیده شده است که وب سایت هایی با تولید محتوای غنی و با ایجاد بک لینک های معتبر، رتبه های بالایی در سئو کسب نموده اند. وجود بک لینک ها با کیفیت بالا نشان میدهد که سایت ما در فضای اینترنت چقدر اعتبار دارد و این اعتبار نقش بسیار مهمی در موتور های جستجو گوگل دارد.
اشتباهات رایج سئو
اشتباهات رایج سئو
اگر شما به عنوان کارشناس IT و یا مدیر یک کسب و کار کوچک از تکنیک های مناسبی برای بهینه سازی جستجو در گوگل یا همان سئو استفاده کنید، رتبه خوبی در جستجو های محلی کسب می کنید.
چگونه از توانمندی های گوگل استفاده کنیم ؟
چگونه از توانمندی های گوگل استفاده کنیم؟
گوگل به واسطه دارا بودن قابلیت فهرست کردن میلیون ها صفحه جهانی وب سایت، برجسته ترین موتور جستجو در اینترنت است. با این وجود بسیاری از کاربران به دلیل آنکه خود را محدود به انجام جستجوهای پایه می کنند تنها از کسری از قابلیت های گوگل بهره می برند.
وبلاگ نویسی
چطور وبلاگ بسازیم و بنویسیم ؟
وبلاگ گونه ای از سایت های اینترنتی است. معمولا وبلاگ ها برای کاربردهای شخصی، علمی، آموزشی، خبری و سازمانی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

استاندارد های تولید محتوای وب

استاندارد های تولید محتوای وب‌سایت چیست؟

(قسمت دوم)

به قسمت دوم روش های تولید محتوای وب خوش آمدید. ما در قسمت اول ده اصل از اصول مهم روش های تولید محتوا در وب‌سایت را آموزش داده ایم در این مقاله نیز ده اصل نهایی از اصول استاندارد های تولید محتوا در فضای وب را آموزش می دهیم که با رعایت کردن این بیست اصل مهم، تغییرات قابل ملاحظه‌ای را در بازدید وب‌سایتتان و امتیاز دهی گوگل مشاهده می کنید.

روش‌های تولید محتوا چیست ؟

روش‌های تولید محتوا چیست ؟

تعریف تولید محتوا: امروزه یکی از روش‌های بازاریابی و جذب مخاطب در وب‌سایت تولید محتوای باکیفیت و تخصصی در زمینه فعالیتتان است. تولید محتوای باکیفیت و تخصصی باعث می‌شود که سیل عظیمی از مخاطبین  را بسوی مطالبی که خود از روی دانش و اطلاعات یا منبع موثق تولید نموده اید را به وبسایتتان هدایت کنید،  تا با زمینه فعالیت شما آشنا شوند. این کار یک جنبه خوب دیگر هم دارد و آن این که رتبه وب‌ سایت شما به‌طور چشمگیری افزایش پیدا می‌کند. برای همین اکثر مدیران وب‌سایت‌ها به دنبال تولید محتوای خوب و با کیفیت می‌باشند.

این مقاله را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn