دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

مجموعه نرم افزاری اُپال وب گستر با بیش از 10 سال سابقه فعالیت نرم افزاری ، کار  خود را با اتکاء به نیروهای متخصص فنی  آغاز نمود . فعالیت اصلی اُپال وب گستر ، میزبانی وب سایت و تولید نرم افزار های تحت وب می باشد .سعی ما تولید سرویس هایی با کیفیت ، امن و پیش تاز بوده است
بالا‌بردن کیفیت کارهای ارائه‌شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل‌گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام‌گرفته‌است برای مجموعه اپال وب گستر تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته‌است.
 در زمینه نرم افزار های تحت وب ، اُپال وب گستر مفتخر است سیستم مدیریت محتوای خود را با نام اپال به مشتریان عزیز ارائه نماید.از دیگر خدمات اپال وب تولید و بهینه سازی نرم افزارهای کاربردی نظیر ، نرم افزار فروشگاه ساز آگات ، سیستم مدیریت مشتری CRM، نرم افزار نظر سنجی توپاز ، نرم افزار مدیریت آموزشگاه ، پرتال خبری فانوس و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو می باشد.  همچنین در راستای ارتقای فرهنگ الکترونیک خدمات متنوع دیگری را به مشتریان گرامی عرضه نموده ایم که برای آشنائی بیشتر می توانید  به منوی خدمات مراجعه نمائید. 
 هدف اُپال وب گستر ،ارتقاع سطح ارائه خدمات الکترونیک و تولیدات بومی در جهت نیل به سوی جامعه ای مترقی و سالم و بهینه سازی مصرف امکانات در کشور عزیزمان ایران بوده است . امید است در مسیر خدمت و پیشرفت همواره توفیق الهی شامل حالمان گردد.